Европски ФудбалФудбал

ВИДЕО: Џеко отвара нов ресторан во Дубровник, откриено и името

Капитенот на фудбалската репрезентација на Босна и Херцеговина, Един Џеко, отвора ресторан во Дубровник. Откако пред две години отвори бар наргиле со неговиот пријател Михо Обрадовиќ, тој сега отвора ресторан.

Џеко на својот Инстаграм откри како ќе се вика новиот ресторан.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!