ЕУРО 2020Фудбал

ВИДЕО: Черчесов си испи Кока-Кола на прес-конференцијата, а ја отвори како пред коперација!

Откако Кристијано Роналдо на прес-конференцијата ги тргна шишињата од Кока-Кола и порача дека е подобро да се пие вода, рускиот селектор, Станислав Черчесов си испи една Кока-Кола на прес-конференцијата, а шишето го отвори како пред коперација.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!