ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: „Бомба“ од слободен удар на Славчо Јанев, во Градско

Детонит викендов со 1:3 забележа сигурна победа над „фенерџијата“ Локомотива, со што радовишани победнички ја отворија пролетната полусезона од Втората лига – Исток.

Вистинска „бомба“ од слободен удар испрати радовишанецот Славчо Јанев, кој ја стресе мрежата на противникот за конечните 1:3 во вториот дел од мечот.

  • Погледнете го погодокот на Јанев:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!