ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Башини со феноменален спринт постигна одличен гол против Вардар Неготино

Играчот на Локомотива, Рафет Башини со феноменален спринт постигна одличен гол против Вардар Неготино во пријателски натпревар помеѓу овие две екипи.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!