ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Австрија води против Македонија со гол на Лаинер

Австрија води против Македонија, откако Лаинер постигна гол во 18. минута од натпреварот кој се игра на Националаната арена во Букурешт.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!