РакометРакомет - Суперлига

ВИДЕО: Атрактивна парада на Стојаноски

Голманот на Јуниор Кисела Вода, Александар Стојаноски се најде во центарот на вниманието на мечот против Радовиш, со одличната атрактивна парада.

Reklama

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!