ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Вардар Неготино на контролка со Победа

Вардар Неготино во среда ќе одигра контролен натпревар со прилепска Победа. Натпреварот ќе се одигра на Градскиот стадион во Неготино со почеток од 14:00 часот.

Амбициозниот третолигашот од Неготино ќе овозможи и пренос од истиот натпревар, кој ќе можете да го следите и на Спортска Мрежа во живо.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!