ЕУРО 2020Фудбал

УЕФА ги активираше мобилните апликации за преземање на билетите за ЕП

УЕФА праќа информација до сите кои добиле код за купување на билети за Европското првенство дека веќе се активни мобилните апликации за влезниците на натпреварите и истите можат да се преземат преку App Store и Google Play.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!