ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ПРВА ЛИГА

Тиквеш на генералка против Детонит

Екипата на Тиквеш во недела на Градскиот стадион во Кавадарци ќе го одигра последниот пријателски натпревар пред почетокот на Првата лига против второлигашот Детонит Јуниор од Радовиш.

Натпреварот ќе започне во 17:30 часот.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!