ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Тетекс ги демантира обвинувањето на Кадино за прекршување на Фер-плејот

Второлигашот Тетекс ги демантира обвинувањето на Кадино за прекршување на Фер-плејот.

Целосното соопштение на ФК Тетекс:

Реакцијата на Кадино по завршувањето на натпреварот:

Натпреварот заврши без победник со по еден гол во мрежата (1:1).

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!