ТМФЛ Југ – Табела

Илинден БС: -3 бодови (одлука на ФФМ)
Дојранско Езеро: -15 бодови (одлука на ФФМ)

ТМФЛ Југ – Табела

ПозКлубОНПобНПорПОСПРИГРБОД
12116326313+5051
22214445224+2846
32114166433+3143
42111555125+2638
52012265026+2438
62111195730+2734
7228583537-229
82173124373-3023
92164112350-2722
102164113464-3022
112062123143-1220
122262143165-3420
131954103055-2519
14219394939+1015
151412111348-352
1600000000
Reklama
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!