Табела: Втора Македонска Лига – Запад

Вардар Форино: -3 бодови (одлука на ФФМ)

Табела: Втора Македонска Лига – Запад

ПозКлубОНПобНПорПОСПРИГРБОД
12618625020+3060
22613762613+1346
32613763223+946
42612773330+343
526106102827+136
62677122424028
72676132634-827
82683151934-1527
92649132841-1321
101834111535-2010
Reklama
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!