Табела: Втора Македонска Лига – Исток

Плачковица: -1 бод (одлука на ФФМ)

Табела: Втора Македонска Лига – Исток

ПозКлубОНПобНПорПОСПРИГРБОД
12723407318+5573
22718725923+3661
32712694133+842
4279993334-136
5279992935-636
62798103532+335
72778123243-1129
82778123035-527
92757152042-2221
102723222683-579
Reklama
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!