Табела: Прва Македонска Лига

Табела: Прва Македонска Лига

ПозКлубОНПобНПорПОСПРИГРБОД
13322926926+4375
233161164124+1759
3331512639924+1557
433167105343+1055
533111574539+648
633129123438-445
733125163236-441
833117153236-440
933106174945+436
1033812133646-1036
1133710163260-2831
123345242368-4517
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!