ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ТАБЕЛА: Слога 1934 е на врвот, Беласица и Победа ја делат втората позиција

Табела од Втората фудбалска лига – Исток по 22 одиграни кола:

ПРИЈАВИ СЕ НА НАЈГОЛЕМИОТ ГОЛМАНСКИ КАМП НА БАЛКАНОТ – „РБ Охрид 2022“

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!