ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ТАБЕЛА: Караорман непоразен лидер, Црно Буки втор, Македонија Враништа трета

Викендот се одигра првото пролетно коло од Трета лига – Југозапад. Непоразен лидер на табелата е екипата на Караорман од Струга со 37 бодови. Црно Буки со 26 бодови е втор на табелата, додека пак Македонија од Враништа е трета со бод помалку.

НАЈДОБРИОТ ИЗБОР ЗА ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ ОД ПВЦ ВО „OPEN STIL“ ВО ГОСТИВАР 070/814-428

  • ЦЕЛА ТАБЕЛА ОД ТРЕТА ЛИГА – ЈУГОЗАПАД:

ВАШАТА РЕКЛАМА НА СПОРТСКА МРЕЖА – КОНТАКТ: 074 / 241 – 247

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!