ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

Стефан Лазаревиќ и следната година во Македонија ЃП

Македонија Ѓорче Петров денес информираше дека е продолжена соработката со Стефан Лазаревиќ и за следната сезона.

25-годишниот десен бек во својата кариера покрај за „лавовите“ настапуваше и за Скопје, Гостивар, Тетекс, Борец и Вардар.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!