ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Распоред на натпревари за Втора лига – натпреварувачка сезона 2022-2023

Во „Куќа на фудбалот“ со извлекување беше одреден распоредот на натпревари за новата сезона 2022/23 во ВТОРА МФЛ.

Натпреварувањето започнува на 13. август. 

Во продолжение, комплетниот распоред на натпревари: 


Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!