ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

Работнички отпатува на подготовки во Охрид (ФОТО)

Екипата на Работнички денес отпатува на подготовки во Охрид каде ќе се продолжи со напорната работи и одигрување на пријателски натпревари.

Следниот тест за избраниците на Александар Влахо ќе биде дуелот со Ренова кој се игра утре.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!