ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

Работнички ја заокружи првата фаза, од утре се „сели“ на подготовки во Охрид (ФОТО)

Тимот на Работнички ја заокружува првата фаза од подготовките која ја одработи во Скопје. Од утре експедицијата заминува на охридското крајбрежје каде ќе продолжи со напорна работа и одигрување на пријателски натпревари.

Следниот тест за составот на Александар Влахо ќе биде дуелот против Ренова в среда.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!