ОстанатоФудбал

Организирано следење на финале од Лига на шампиони во хотел „Интернационал“ – Охрид

Утревечер е големиот фудбалски спектакл – Европа ќе добие нов фудбалски владетел во битка која ќе биде повеќе од возбудлива! Во големото финале од Лигата на шампионите силите ќе ги одмерат два големи европски гиганти – Реал Мадрид и Ливерпул.

Спортска Мрежа и платформата за промоција на македонскиот туризамКотва.МК ви го најавуваат настанот за утревечер – ајде заедно да го гледаме големото финале и заедно да навиваме, дојдете на организирано следење на финалето од Лигата на шампионите во хотел „Интернационал“ во Охрид со почеток од 21:00 часот.

За 14-та титула шпанскиот гигант ќе се бори утре, кога во Париз ќе се сретне со вицешампионот на Англија, Ливерпул. Наследникот на Челзи на европскиот трон ќе биде познат утре вечер.

Утре сите во хотел „Интернационал“ во Охрид, заедно на отворено да навиваме!

Кој ќе застане на европскиот трон – Реал Мадрид или Ливерпул !?

ПРОМОТИВЕН ТЕКСТ

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!