ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Охрид реагира: Калкулантското и слабото судење го засени дербито во Гостивар

Второлигашот Охрид во саботата го одигра дербито со Гостивар на гостински терен каде одигра 1:1 во рамки на 23. коло од Втората лига – Исток. Од клубот реагираа на калкулантското и слабото судење.

Целосното соопштение на ГФК Охрид:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!