ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ПРВА ЛИГА

Охрид го загуби тестот со Работнички

Фудбалерите на Охрид претрпеа пораз од Работнички (0-2) во тест средбата, која двете екипи ја одиграа на СРЦ „Билјанини Извори“ во текот на вчерашниот ден.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!