ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНО: Временските услови пак го одложија стартот на пролетниот дел во Трета лига – Југозапад

Временските услови никако не дозволуваат да започне пролетната полусезона во Третата македонска фудбалска лига – Југозапад, откако денес предвидениот старт беше одложен.

Ова е второ одлагање откако и минатиот викенд беше одложено првото пролетно коло поради временските услови.

НАЈДОБРИОТ ИЗБОР ЗА ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ ОД ПВЦ ВО „OPEN STIL“ ВО ГОСТИВАР 070/814-428

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!