ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНО: Сите натпревари од 18. коло од Трета лига – Југ поради снегот одложени за во среда

Сите натпревари од денешното 18. коло од Третата лига – Југ поради обилните врнежи од снег, се одложени и истите ќе бидат одиграни во среда.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!