ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ПРВА ЛИГАФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНО: ОФС Тетово го откажа утрешното Собрание!

ОФС Тетово преку Соопштение ја информираше јавноста дека утрешното таканаречено „собрание на ОФС Тетово“ кое требаше да се одржи на ден 18.02.2021 година, НЕМА да се оддржи.

Целосното соопштение на ОФС Тетово:

Тековна состојба од ЦРРСМ:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!