ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНО: Одложен натпреварот Струга Трим Лум – Ренова

Поради лоши временски услови, денеска е одложен натпреварот од 18. коло во ПМФЛ помеѓу екипите на Струга Трим Лум и Ренова.

Мечот ќе биде одигран на 14. декември (вторник), со почеток во 13.00 часот.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!