ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНО: 15. коло од Трета лига – Југозапад поради врнежите се одложува за во среда

Натпреварите од 15. коло од Третата лига – Југозапад кои требаше да бидат одиграни денес, поради обилните врнежи од снег се одложуваат за во среда со почеток од 15:00 часот.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!