Куп на МакедонијаФудбал

ОФИЦИЈАЛНИ СОСТАВИ: Струга Трим Лум против Силекс за историско Куп-финале

Денес се игра вториот полуфинален натпревар меѓу Струга Трим Лум и Силекс, победникот ќе игра финале со Академија Пандев, која вчера во Ѓорче со 1:3 беше подобра од Македонија ЃП.

Официјални состави на Струга Трим Лум и Силекс:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!