ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ОФИЦИЈАЛНИ СОСТАВИ: Дерби во Делчево за прво место, Брегалница против Детонит

Денес се игра големото дерби во Третата лига – Исток во битката за првото место меѓу Брегалница и Детонит на Градскиот стадион во Делчево.

Официјални состави на Брегалница и Детонит:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!