ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Одложени сите натпревари од Трета лига – Запад поради временските услови

Комесарот за натпреварување на Третата фудбалска лига – Запад ги информираше клубовите дека утрешните натпревари од 10. коло се одлагаат поради лошите временски услови.

Во моментот нема официјални информации кога истите ќе бидат презакажани и одиграни.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!