ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Напредок: Огромен криминал на денешниот натпревар од страна на судиската тројка, непостоечки пенал за домаќините…

Третолигашот Напредок од Кичево преку соопштение се пожали на денешното судење за натпреварот со Зајази, кој го загуби со минимални 1:0.

Целосното соопштение на Напредок:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!