Европски ФудбалФудбал

Манчестер Сити е фаворит против Челзи во финалето од ЛШ

Манчестер Сити е фаворит против Челзи во вечерното финале од Лигата на шампионите.

Моцарт“ нуди големи коефициенти за финалето во ЛШ. За победа на Сити коефициентот изнесува 2.00, за нерешен резултатот коефициентот е 3.30, додека пак за победа на Челзи коефициентот е 4.00.

Коефициентот за Манчестер Сити да биде шампион изнесуа 1.50, додека пак за Челзи коефициент изнесува 2.55.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!