ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Леонардо Трајчевски најново засилување на Големо Коњари

Третолигашот Големо Коњари денес промовираше ново засилување – Леонардо Трајчевски го засилува амбициозниот третолигаш кој цели кон Втора македонска фудбалска лига.

>>> ПРОМОВИРАЈТЕ АПАРТМАНИ И РЕСТОРАНИ НА ПЛАТФОРМАТА ЗА ТУРИЗАМ – КОТВА.МК <<<

23-годишниот дефанзивен везен играч доаѓа од редовите на второлигашот Братство од Житоше, а претходно има настапувано за прилепска Победа.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!