Куп на МакедонијаФудбал

Куп на Македонија: Македонија ЃП против Академија Пандев, Струга Трим Лум против Силекс

Македонија Ѓ.П. – Академија Пандев и Струга Трим Љум – Силекс се полуфиналните двојки во Купот на Македонија.

Еден натпревар одлучува за финалистите во Купот на Македонија за натпреварувачката сезона 2021.

Натпреварите ќе се одиграат на 7. април 2021. со почеток во 15:00 часот.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!