ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Кадино пристигна ден порано во Охрид, денес тренинг, утре дерби покрај езерото

Екипата на Кадино утре во рамки на 26. коло од Втората лига – Запад ќе одигра дерби покрај езерото со Охрид.

Фудбалерите на Кадино денес пристигнаа во Охрид и одработија еден тренинг пред утрешното дерби. Мечот е закажан со почеток од 16:00 часот.

Тренинг на Кадино:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!