ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Јовановски на центарот во Дојран, Костовски ќе им суди на Карбинци и Малеш, Михаилов патува во Свети Николе

В недела се играат натпреварите од 3. коло на Трета лига – Исток. Познати и судиите кои ќе ја делат правдата на трите натпревари кои ќе стартуваат во 16:00 часот.

ПРИЈАВИТЕ СЕ ВО ТЕК ЗА НАЈГОЛЕМИОТ ГОЛМАНСКИ КАМП НА БАЛКАНОТ – „РБ Охрид 2022“

Карбинци – Малеш, Здравко Костовски (Штип)
Дојранско Езеро – Чешиново 2015, Јордан Јовановски (Гевгелија)
Овче Поле – Рудар, Петар Михаилов (Кочани)

Прекрасен вкус на ф’стаци + Ванила мокачино = совршенство – Steve’s Coffee House Охрид

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!