ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Глигор Дончев најново засилување за Охрид

Второлигашит Охрид денес го претстави Глигор Дончев како најново засилување за новата сезона од Втората лига – Запад.

Дончев кој дејствува на левата бековска позиција во Охрид доаѓа од тимот на Саса.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!