ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Тиквеш се подготвува за пролетната полусезона во Втора лига – Исток

Екипата на Тиквеш ја одработува првата фаза од подготовките под раководство на шефот на стручниот штаб Пане Блажевски, а закажани се и пет пријателски натпревари преку кои ќе се темпира формата за пролетниот дел од првенството во Втората лига – Исток.

Фотогалерија од денешниот тренинг на Тиквеш.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!