ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Осогово максимално се подготвува за дербито со Каменица Саса

На стартот од пролетната полусезона во Втората лига – Исток ќе гледаме одлично дерби на „Никола Мантов“ во Кочани, меѓу Осогово и Каменица Саса.

Во продолжение можете да ја погледнете фотогалеријата од подготовките на „жетварите“ за саботниот дуел со „рударите“.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!