ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ФОТОГАЛЕРИЈА: Комплетен дизајн на дресовите на Македонија за ЕП!

Комплетниот изглед на дресовите со кои Македонија ќе игра на Европското првество, кое треба да започне за околку две недели.

Фотогалерија од македонскиот дресови за ЕП:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!