ЕУРО 2020Фудбал

ФОТОГАЛЕРИЈА: Еве го дресот со кој Македонија ќе игра на ЕУРО 2020

Погледнете како ќе изгледа дресот со кој фудбалерите на Македонија ќе играт на историското Европско првенство кое ќе започне за околу две недели.

Фотогалерија од македонскиот дрес за ЕП:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!