ФудбалФудбал - Останато

ФОТО: Велешанец на спортска доби 23 денари со уплата од 20 денари!

Многу често медиумите знаат да објават како за уплата од 20, 30 или пак 50 денари има високи добивки, но случајот со еден велешанец е сосема спротивен.

Инаку, во текот на вчерашниот ден тој уплатил спортска со седум натпревари на 20 денари, и успеал да добие 23 денари.

Најголемиот коефицинет од овие седум натпревари е 1,04.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!