Европски ФудбалФудбал

ФОТО: СТАРТНИ СОСТАВИ: Сити и Челзи со најдобрите на „Драгао“

Официјални состави на Манчестер Сити и Челзи за финалето од Лигата на шампионите кое стартува во 21:00 часот, а се игра на „Драгао“ во Португалија.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!