ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ФОТО: Собир на репрезентацијата на Македонија до 21 година

Нашите млади фудбалери заедно со селекторот и неговиот стручен тим денеска во хотел Парк го имаа собирот со кој означија официјален почеток на подготовките за двата меча од квалификациите против Србија и Фарски Острови.

НАЈДОБРИОТ ИЗБОР ЗА ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ ОД ПВЦ ВО „OPEN STIL“ ВО ГОСТИВАР 070/814-428

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!