ЕУРО 2020Фудбал

ФОТО: Се подобрува здравствената состојбата на Ериксен!

Здравствената состојба на репрезентативецот на Данска и ѕвездата на Интер, Кристијан Ериксен се подобрува.

Ериксен ненајдено колабира и се струполи на теренот на „Паркен“.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!