ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

(ФОТО) Почетен состав на Македонија за дуелот против Романија

Официјален состав на репрезентацијата на Македонија за вечерниот дуел против Романија кој започнува во 20:45 часот.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!