Куп на МакедонијаФудбал

ФОТО: Победничката атмосфера во соблекувалната на Силекс, кратовчани во финалето од Купот на Македонија

Фудбалерите на Силекс со трумф од 0:1 над Струга Трим Лум обезбеди финале од Купот на Македонија и на 19. мај ќе ги одмерат силите со Академија Пандев.

Победничката атмосфера во соблекувалната на Силекс:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!