ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ФОТО: Победа го закажа првиот тест меч против Брегалница во Штип

Фудбалерите на Победа попладнево го имаа вториот тренинг според планот за подготовки на тренерот Бобан Бабунски.

Првиот тест меч е потврден за вторник (5. јули) против Брегалница на Градскиот стадион во Штип.

  • Денешниот тренинг на прилепскиот прволигаш Победа:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!