РакометРакомет - Суперлига

(ФОТО) Петрески го имаше првиот тренинг со Младост Богданци

Новиот тренер Томе Петрески вчера го имаше првиот тренинг со Младост Богданци. Клубот од вчера ги започна подготовките за дербито против Радовиш во битката за првите две места на табелата во плеј аутот од Супер лигата, како и за остантиот дел од првенството.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!